"I ja mu wtedy mówię, weź się za skręcanie rurek".

To jest Jan Wesoły. Jan jest hydraulikiem. Pewnego zimowego dnia, dzięki przyjaciołom, Jan odkrył, że na rurki, które są dość pospolitym elementem jego codziennej pracy, można spojrzeć z zupełnie innej strony. I spojrzał...

Odkąd spojrzał, skręca rurki bez opamiętania. Bo, jak twierdzi, "ni ma takiej ruły, której nie można odetkać albo skręcić tak, żeby przestała być pospolitą rułą".

Jak zamawiać?

Przedmioty w sklepie to propozycje, które można traktować dosłownie lub modyfikować wedle potrzeb i uznania. Jan może przygotować coś według Twojego, zupełnie odrębnego, projektu. Jeśli natomiast nie masz pomysłu, a wiesz, że chcesz lampkę, stolik, krzesło, rzeźbę, stojak, wieszak, leżak..., możesz liczyć na sugestie zespołu projektowego.
Po prostu napisz.

Lampy z rur i inne gadżety - jak powstają?

Lampy z rur, czy raczej z elementów hydraulicznych, to oryginalne gadżety, które w ciekawy sposób można wkomponować w aranżację wnętrza w stylu nowoczesnym bądź rustykalnym. Przy projektowaniu lampy ogranicza nas wyłącznie kształt dostępnych elementów hydraulicznych - złączek, kolanek, łuków, rozgałęzień, redukcji, muf, nypli. Możliwości są zatem rozległe, a wariacji całe mnóstwo.

Z lampami z rur dobrze komponują się "żarówki Edisona", bądź zupełnie zwyczajne żarówki żarowe. Aby dostosować produkty do wnętrza, możemy manipulować kolorem lakieru. Lampki z rur stalowych powleczone lakierem bezbarwnym wpisują się w przemysłowy styl zwany również loftowym. Rurki miedziane czy mosiężne pasują do wnętrz w rustykalnej stylistyce. Lampkom z rur można także nadać dowolny kolor z dostępnej palety lakierów. Kolorowa lampa to świetny pomysł na ożywienie nowoczesnego wnętrza.

Dzięki różnorodności hydraulicznych elementów jesteśmy w stanie zbudować lampę wiszącą, podłogową, lampkę na stolik, biurko czy naścienny kinkiet. W związku z tym odpowiednio dostosowaną lampkę można włączyć do aranżacji dowolnego pomieszczenia domu. Może to być kuchnia, salon lub sypialnia. Doda klimatu wnętrzu pubu, restauracji czy modnego butiku.

Możliwości zastosowania elementów hydraulicznych są na tyle szerokie, że postanowiliśmy konstruować również stoliki kawowe i różne gadżety, które świetnie nadają się na oryginalny prezent.

Reasumując prosto i konkretnie, możemy zaprojektować lampkę, stolik czy inny gadżet według wytycznych klienta lub wykonać produkt według gotowego projektu. Zapraszamy do kontaktu.