• "I ja mu wtedy mówię, weź się za skręcanie rurek".

  "I ja mu wtedy mówię, weź się za skręcanie rurek".

  To jest Jan Wesoły. Jan jest hydraulikiem. Pewnego zimowego dnia, dzięki przyjaciołom, Jan odkrył, że na rurki, które są dość pospolitym elementem jego codziennej pracy, można spojrzeć z zupełnie innej strony. I spojrzał...

  Odkąd spojrzał, skręca rurki bez opamiętania. Bo, jak twierdzi, "ni ma takiej ruły, której nie można odetkać albo skręcić tak, żeby przestała być pospolitą rułą".

  Jak zamawiać?
  Przedmioty w sklepie to propozycje, które można traktować dosłownie lub modyfikować wedle potrzeb i uznania. Jan może przygotować coś według Twojego, zupełnie odrębnego, projektu. Jeśli natomiast nie masz pomysłu, a wiesz, że chcesz lampkę, stolik, krzesło, rzeźbę, stojak, wieszak, leżak..., możesz liczyć na sugestie zespołu projektowego.
  Po prostu napisz.

 • Brak nowych produktów na tą chwilę.

Śledź nas na Facebooku

 • Dostawy realizujemy za pomocą kuriera lub poczty.

 • Masz własny pomysł. Zadzwoń! +48 694 733 018

 • Zamówienia realizujemy po wpłacie 50% zaliczki. Pozostała część płatności płatna przelewem przed wysyłką.

Dzięki różnorodności hydraulicznych elementów jesteśmy w stanie zbudować lampę wiszącą, podłogową, lampkę na stolik, biurko czy naścienny kinkiet. W związku z tym odpowiednio dostosowaną lampkę można włączyć do aranżacji dowolnego pomieszczenia domu. Może to być kuchnia, salon lub sypialnia. Doda klimatu wnętrzu pubu, restauracji czy modnego butiku.